چاپ کردن این صفحه
سه شنبه, 30 دی 1393 ساعت 08:13

اهدای جایزه "دانش و نوآوری به بان" در چهارمین کنگره تخصصی استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت و استریلیزاسیون

اولین دوره اهدای "جایزه دانش و نوآوری به بان" به پژوهشگران برتر حوزه کنترل عفونت، در اختتامیه کنگره استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت و استریلیزاسیون برگزار شد.

کنگره استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت و استریلیزاسیون فرصت مغتنمی را فراهم نمود تا متخصصین ، فعالین و علاقه مندان به این عرصه گرد هم آمده و با تجارب و آخرین یافته ها در این عرصه آشنا شوند. از این رو با تشکیل کمیته ای تحت عنوان کمیته دانش ، پژوهش و نوآوری به بان متشکل از اعضای دبیرخانه علمی کنگره استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت و استریلیزاسیون و اعضای شورای علمی و فن آوری شرکت دارویی به بان شیمی در جنب این کنگره به طرح ها ، فرایند ها و فعالیت های اعلام شده بر اساس فرم تکمیل شده به این کمیته از سوی محققین رسیدگی شده و پس از جمع بندی یک گروه به عنوان گروه پژوهشگر برتر انتخاب و جایزه 30،000،000 ریالی دانش و نوآوری به آن به ایشان اهدا شد.

برگزیدگان نخستین دوره "جایزه دانش و نوآوری به بان" جناب آقای دکتر دهلقی، و جناب آقای مهندس بهروز مراد حاصل بودند که به عنوان تیم پژوهشی برتر با داشتن 7 مقاله شامل سخنرانی و پوستر در چهامین دوره کنگره حضور یافتند.

 پژوهشگران گرامی تا 23 بهمن ماه همزمان با برگزاری "هفتمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین با محوریت بیماری های عفونی" فرصت دارند تا آثار خود را به شورای علمی و فن آوری شرکت دارویی به بان شیمی به نشانی این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  تحویل نمایند.