اخبار به بان شیمی

 • واردات مواد ضدعفونی کننده به کشور ممنوع خواهد شد

  واردات مواد ضدعفونی کننده به کشور ممنوع خواهد شد

  سه شنبه, 17 دی 1392 11:57

  دکتر مهدی پیرصالحی مدیرکل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذا و داروی کشور در دیدار با کارگروه تولید کنندگان مواد ضدعفونی کننده و آنتی سپتیک انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات پزشکی ، دندانپزشکی و آزمایشگاهی اعلام کرد در صورتیکه ظرفیت تولید داخل از لحاظ کیفی و کمی پاسخگوی نیاز کشور باشد اداره ملزومات دارویی از صدور مجوز واردات مواد ضدعفونی کننده خودداری خواهد کرد.وی همچنین با عضویت کارگروه…

  عضویت شرکت دارویی به بان شیمی در پارک علم و فناوری

  عضویت شرکت دارویی به بان شیمی در پارک علم و فناوری

  سه شنبه, 17 دی 1392 11:55

  عضویت واستقرار به بان شیمی در پارک علم و فناوری گلستان نهایی شد. بر اساس تصمیم به توسعه محصولات دانش بنیان شرکت دارویی به بان شیمی روند استقرار در پارک علم و فناوری گلستان نهایی و قطعی شد، بر همین اساس شرکت بزودی در محل خود واقع در پارک علم و فناوری گلستان مستقر و فعالیت خود را ازآغاز خواهد کرد.

برنده جایزه طلایی رهبری کیفیت اروپا پاریس 2012

 

درباره واحد تولید سموم و مواد کشاورزی

تولید، تامین و توزیع ضدعفونی کننده های مصارف کشاورزی

وجود بیماری های قرنطینه ای و واگیردار در امور کشاورزی و نیاز امروز جامعه به غذای سالم، همگی سبب شده است که ضرورت دیدگاه بهداشتی نزد تولید کنندگان فرآورده های کشاورزی روز به روز افزایش یابد.

واحد مصارف کشاورزی به بان شیمی به عنوان تنها شرکتی که در حال حاضر در زمینه سیستم ایمنی غذا فعالیت می کند، امکانات و محصولات مختلفی برای پیاده سازی و پایش هرچه بهتر سیستم ایمنی غذا در اختیار تولیدکنندگان محصولات کشاورزی و باغی قرارداده است تا با استفاده از آنها سلامت محصولات تولیدی را تضمین کند.

agriculture-700x250
JoomShaper