پیام مدیر عامل

BDI

به نام خداوند خورشید و ماه

که دل را به نامش خرد داد راه

جز او را مدان کردگار سپهر

فروزنده ی ماه و ناهید و مهر

به دانش گرای و بدو شو بلند

چو خواهی که از بد نیابی گزند

ز دانش در بی نیازی بجوی

و گر چند سختیت آید به روی

ز نادان بنالد دل سنگ و کوه

ازیرا ندارد بر کس شکوه

توانا بود هر که دانا بود

ز دانش دل پیر برنا بود

(حکیم فردوسی)

توانایی را بر دوش دانش استوار ساختیم و توانستیم با تلاش روز افزون در مسیر توسعه گام برداریم، در این مسیر همکاران خوبمان کمک های شایانی داشتند و از هر کوششی در این مسیر دریغ نکردند ، ما در تلاش برای توسعه بازار های هدف، فرصت یابی از راه یافتن فصول مشترک کاری را، جایگزین رقابت و کشمکش های متداول کسب و کار ها کردیم و در این راه برقراری ارتباط نزدیک و بر اساس حسن تفاهم و همکاری با دیگر شرکتهای فعال در بازارهایمان را سر لوحه ی کارهای خود دانستیم.

ایجاد یک برند سرآمد ملی و بین المللی یکی از اهداف مهم ما بشمار می آید و اینکار را  با توکل به پروردگار متعال و اتکا به تلاش همکاران متخصص و آشنا به دانش روز خود انجام خواهیم داد.

توجه ویژه به خواسته های مشتریان و جلب رضایت آنها ودستیابی به اهدافی که در سند چشم انداز کلان شرکت در افق میان مدت و بلند مدت مندرج شده است از اهمیت بالایی در بین تمامی همکاران در سطوح مختلف شرکت برخوردار است و شرکت برنامه ریزی کلانی در این راستا دارد.

امیدوارم، مجموع تلاش ها و کوشش هایی که در راستای این اهداف مهم به عمل می آید، بتواند باعث رشد و رونق کسب و کارمان و بر آوردن ماموریت مهم ما در ارتقای سطح بهداشت و سلامت جامعه گردد.

مهدی شاهمرادی- مدیر عامل

JoomShaper