اخبار به بان شیمی

 • واردات مواد ضدعفونی کننده به کشور ممنوع خواهد شد

  واردات مواد ضدعفونی کننده به کشور ممنوع خواهد شد

  سه شنبه, 17 دی 1392 11:57

  دکتر مهدی پیرصالحی مدیرکل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذا و داروی کشور در دیدار با کارگروه تولید کنندگان مواد ضدعفونی کننده و آنتی سپتیک انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات پزشکی ، دندانپزشکی و آزمایشگاهی اعلام کرد در صورتیکه ظرفیت تولید داخل از لحاظ کیفی و کمی پاسخگوی نیاز کشور باشد اداره ملزومات دارویی از صدور مجوز واردات مواد ضدعفونی کننده خودداری خواهد کرد.وی همچنین با عضویت کارگروه…

  عضویت شرکت دارویی به بان شیمی در پارک علم و فناوری

  عضویت شرکت دارویی به بان شیمی در پارک علم و فناوری

  سه شنبه, 17 دی 1392 11:55

  عضویت واستقرار به بان شیمی در پارک علم و فناوری گلستان نهایی شد. بر اساس تصمیم به توسعه محصولات دانش بنیان شرکت دارویی به بان شیمی روند استقرار در پارک علم و فناوری گلستان نهایی و قطعی شد، بر همین اساس شرکت بزودی در محل خود واقع در پارک علم و فناوری گلستان مستقر و فعالیت خود را ازآغاز خواهد کرد.

برنده جایزه طلایی رهبری کیفیت اروپا پاریس 2012

 

درباره واحد مصارف عمومی

تولید، تامین و توزیع ضدعفونی کننده های مصارف عمومی

آب و شوینده های خانگی پاک کننده های خوبی برای نقاط مختلف خانه و محل کار هستند اما دست ها و سطوح را عاری از میکروب و باکتری ها نگه نمی دارند. باکتری های موجود در دست ها و فضای خانه و محل کار می توانند ناقل انواع بیماری ها و تهدیدی برای سلامت افراد باشند.

واحد مصارف عمومی شرکت به بان شیمی افتخار دارد که توانسته است با تولید و عرضه محصولات ضدعفونی کننده ی دست ها و سطوح، گام بزرگی را در ارتقاء بهداشت و سلامت عمومی جامعه بردارد.

apple-hand

محصولات جدید به بان شیمی


JoomShaper